مزایای چمن مصنوعی

  • نیازی به آبیاری ندارد
  • برای حیوانات خانگی و انسان ایمن است
  • بادوام برای سگ ها
  • صرفه جویی در هزینه ها در بلند مدت
  • در تمام فصل ها سبز است
  • بدون گل و غرد غبار
  • از نظر زیست محیطی ایمن است
  • کودهای مضر و سموم دفع آفات را کاهش می دهد

1) نیازی به آبیاری ندارد

همانطور که میدانید کشور ما دچار کم آبی شدیدی است و به همین علت ما نیز باید در صرفه جویی در مصرف آب سهیم باشیم. باید بدانید که چمن مصنوعی نیازی به آبیاری ندارد و شما مجبور نیستید در ماه های گرم سال آبیاری کنید.

2) برای حیوانات خانگی و انسان ایمن است

جنس الیاف نخ، پلی و نایلون با همان مصالحی مانند فرش، پلی و نایلون ساخته شده مطابق با استانداردهای سختگیرانه صنعت است. حیوانات اهلی و انسان به طور یکسان می توانند با خیال راحت و بدون هیچ گونه ترس از سلامتی عزیزمان روی این سطح بازی کنند.

مزایای چمن مصنوعی

3) بادوام برای سگ ها

چمن مصنوعی ما نه تنها نمی تواند در برابر آن نوع سایش و پارگی دوام بیاورد بلکه بازی های دوستانه فوتبال، فوتبال و سایر فعالیتهای فضای باز مقاومت کند. بزرگسالان، بچه ها و حیوانات خانگی می توانند سال های زیادی روی چمن مصنوعی ما بازی و تفریح کنند به دون هیچ نگرانی نسبت به سایش و یا پارگی.

4) صرفه جویی در هزینه ها در بلند مدت

با نصب چمن مصنوعی دیگر نیازی به چمن زنی، مواد افزودنی و کود نیست همچنین دیگر نیاز به سم پاشی و یا هرس ندارید و شما میتوانید با هزینه هایی که هر ماه صرفه جویی می شود خرید های دیگر خود را انجام بدهید.

بیشتر بخوانید»»» نحوه مراقبت از چمن مصنوعی

5) در تمام فصل ها سبز است

چمن مصنوعی در تمام فصل ها سبز است، و دیگر شما را از نگرانی های قهوه ای شدن چمن، و یا یخ زدگی در زمستان خلاص می کند.

6) بدون گل و گرد غبار

دیگر نگران بچه ها و حیوان خانگی خود نسبت به گلی شدن نباشید. در چمن طبیعی بعد از مدتی چاله هایی ایجاد می شود که آب و گرد غبار در آن جمع می شود و ممکن است بچه های شما با رد شدن از آن گل را به داخل خانه بیاورند. بهتر است بدانید که چمن مصنوعی سطحی کاملا صاف و یکنواخت دارد و نگرانی شما را نسبت به گلی شدن رفع می کند.

مزایای چمن مصنوعی

7) از نظر زیست محیطی ایمن است

چمن مصنوعی به محیط زیست اهمیت می دهد. نیازی به نگرانی در مورد مواد سمی موجود در چمن مصنوعی نیست. ما از لحاظ زیست محیطی ایمن، غیر سمی و سبز هستیم.

8) کودهای مضر و سموم دفع آفات را کاهش می دهد

همانطور که میدانید کودها و سموم آفات برای انسان نیز مضر است. شاید برای شما سوال باشد که چطور به انسان ضرر می رساند، باید بدونید که در اثر باد و حیوانات این سموم وارد زندگی ما نیز می شود و خطراتی برای سلامتی انسان ایجاد می کند. یکی دیگر از مزیت های چمن مصنوعی این است که به هیچ یک از این سموم نیاز ندارد.

جمع بندی

خب در این مقاله لیست 8 عدد از مزایای چمن مصنوعی تهیه شده بود امیدواریم مقاله مفیدی بوده باشد. همچنین اگر قصد خرید و یا مشاوره دارید میتوانید از طریق شماره زیر با ما در ارتباط باشید.

09144185102

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

Call Now Buttonتماس سریع کلیک کنید