فنس چمنی کاربرد فراوانی در محیط زندگی ما دارند که یکی از این محیط ها محیط های چشم انداز است و میتوان از چمن مصنوعی در ساخت حصار استفاده کرد. حصار های چمن مصنوعی جزو زیبا ترین حصار ها بوده که با دوام بوده و می توانید با آرامش خاطر از آن استفاده کنید. این نوع حصار خانه شما را در اطراف یک سنگر محافظت میکند و با پوشش سبزی که دارد شما را از محیط های ساختمانی و بتونی دور میکند و فضایی کاملا آرام و دلپذیری را به شما ارایه می دهد.نصب ایننوع چمن ا بسیار آسان بوده و سرمایه گذاری در این کار یک سرمایه گذاری هوشمند به شمار می آید.

نحوه نصب فنس چمنی و مزیت های آننصب این حصار ها به دو روش انجام میشود:

  • اگر از قبل حصاری دارید، چمن ای مصنوعی بر روی حصار های ها نصب می شوند.
  •  حصار ها همراه چمن های مصنوعی ساخته شده و در مکانی که شما میخواهید نصب میگردد.

در نصب این حصار ها از گیره های فلزی استفاده میشود چمن مصنوعی روی حصار مونتاژ میشود. تراکم چمن ها به شدت زیاد است به طوری که افراد نمی توانند از داخل چمن ها خانه شمارا ببینند و این حصار ها در مقابل سارقان کاملا کار آمد بوده و میتوان با نصب سیم خاردار بر روی حصار ها این امنیت را چندین برابر کرد و خانه شما مانند قلعه ای نفوذ ناپذیر میشود. اگر شما باغی با استخر دارید و نمی خواهید که کسی داخل آن را ببیند و از دست سارقان در امان باشد، این نوع حصار بهترین را حل برای شما است.

از مزیت های این نوع از حصار ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در برابر نور آفتاب و اشغه مافوق بنقش مقاوم انو و با گذشت زمان رنگشان از بین نمی رود.
  • در همه فصول سال می توان از آن ها استفاده کرد و در برابر بد ترین شرایط آب و هوایی مقاوم اند.
  • گرد و غبار آن را می توان با آب به راحتی شست و تمیز کرد.
  • میتوان گفت که هیچ هزینه نگهداری ندارند.
  • حصار ها از استنلس استیل ساخته می شوند و دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند.

نحوه نصب فنس چمنی و مزیت های آندلیل سبز رنگ بودن فنس در چیست؟

دلیل اینکه حصار ها رنگ سبز دارند این است که سبز رنگ طبیعت است و طبیعت آرامش را به ارمغان می آورد و از معانی این رنگ میتوان به: جوانی، پویایی، امید، قدرت و زندگی اشاره کرد. وقتی که هر بار نفسی میکشید و به تاثیر این رنگ فکر میکنید، این معانی به شما منتقل میشوند و حسی وصف ناپذیری را در شما ایجاد میکنند. در برخی از فرهنگ ها نیز عروس ها و حتی عروس های میانسال نیز از این رنگ که سمبل باروری است استفاده میکنند. همچنین تاثیری که رنگ سبز بر اصاب و روان انسان ها دارد،در بیمارستان ها برای راحتی بیماران و آرمش خاطر آن ها استفاده میشود.

مقالات مفید سایت

مزایای فنس چمنی چیست؟

همه چیز درباره فنس چمنی

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

Call Now Buttonتماس سریع کلیک کنید