درباره ما

معرفی صنایع تولیدی پویا سبز آذین

_

صنایع تولیدی پویا سبز آذین ابتدا در تاریخ 1395/09/03به نام شرکت تولیدی در منطقه آزاد ارس فعالیت خود را آغاز نموده ، و تجهیزات و ماشین آلات با تکنولوژی اروپا مورد بهره برداری قرار گرفت . مواد اولیه شامل پی وی سی خام وارداتی و سیم فلزی گالوانیزه از داخل کشور تامین میگردد.
تولید انواع فنس های چمنی و تزئینی برای اولین بار در ایران در ابعاد طولی و با عرض متنوع 50 ، 70 ، 100 ، 120 ، 150 ، 200 سانتی متر می باشد که بر اساس نیاز و سفارش انجام می گیرد.

سپس در تاریخ 1396/05/31 فعالیت های خود را در منطقه آزاد ارس متوقف نمود و از تاریخ 1396/06/01 صنایع تولیدی پویا سبز آذین در تبریز با پروانه کسب تولیدی و با توسعه ماشین آلات جدید فنس های ساده نسبت به تولید انواع فنس ساده نیز در ابعاد مختلف و سیم های تیغ دار اقدام می نماید.

 

آدرس کارخانه : تبریز ، جاده تبریز مرند ، سه راهی مایان

تلفن تماس : 041-32866396

برخی از نظرات مشتریان ما

_
علی طاهری

“من برای این که دکوراسیون بیرونی منزلم رو زیباتر کنم و تنوعی ایجاد بشه سفارش پروژه دادم. فکر نمیکردم جنس و کیفیت چمن ها با اینکه ایرانی اند در این حد خوب باشه”

امیر محمدزاده

“خیلی ممنون از زحماتتون من که راضی ام. قیمت هاتون منصفانه بود و کیفیتشم خوب بود ولی وقتم برای پیدا کردن یه فرد کار بلد هدر شد کاش زودتر با پویاآذین آشنا می شدم. بازم مرسی”

Call Now Buttonتماس سریع کلیک کنید